Garderoba

 

Na ok 6-10 miesięcy przed weselem nadchodzi czas zakupowych szaleństw!!!  Dla niektórych najważniejsza część przygotowań, dla innych udręka. Część z nas cieszy się na myśl o zakupach wymarzonej sukni/ garnituru, inni chcą mieć tę chwilę za sobą! Doradców w tej kwestii wyboru garderoby nie brakuje… Mama mówi, że ma być praktycznie, przyjaciele z kolei, że najlepiej to najładniej, ciocia przynosi katalogi a siostra ubrałaby nas we wszystko i pstrykała zdjęcia?  Idź za głosem serca! To Wasz dzień i akurat w kwestii garderoby nie musicie nikogo słuchać, nikomu dogadzać…

suknia-slubna-768x1024

Chciałaś być księżniczką? Bądź nią! Chciałeś pójść do ślubu w niekonwencjonalnym garniturze? Idź! Chcesz wyglądać glamour? Wyglądaj! TO WASZ DZIEŃ! Wychodząc na zakupy, zabierz ze sobą tylko zaufane osoby, które nie ględzą, mają gust podobny do Twojego. Przygotuj kilka wzorów sukienek/garniturów, które Ci się podobają i….słuchaj serca ( z wyczuciem oczywiście )!

 

Rady: określ budżet (pamiętaj,że same dodatki będą kosztowały dosyć sporo- podwiązki, bielizna,itd.), nie idź do salonów na które Cię nie stać ( jeśli znajdziesz tam wymarzoną suknię/garnitur nie mogąc dokonać zakupu-zepsujesz sobie nastrój), ogranicz przymierzanie do max 6/7 sztuk dziennie ( później jest już tylko trudniej), jeśli nosisz niestandardowy rozmiar, upewnij się wcześniej czy salon dysponuje rzeczami o takiej rozmiarówce.

garniaki

Dodatki, jakie wybierzesz powinny pasować do klimatu wesela, oprawy, dekoracji, butonierki/ wiązanki ślubnej. Potrzebujesz obiektywnej rady? Napisz!

 

Jedna myśl na temat “Garderoba

Dodaj własny

  1. To prawda, to dzień Młodych. Warto iść za głosem serca, owszem – słuchać rad innych, ale przefiltrować je tak, by być przede wszystkim w zgodzie z samym sobą, swoim stylem, marzeniami, typem osobowości.
    Ps. Przepiękna panna młoda na fotografii. 🙂

Leave a Reply

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: