Dekoracje

Jako florystka i dekorator z zamiłowania, mogłabym tu pisać… i pisać… i pisać…

Chciałabym jednak przekazać Ci najważniejsze informacje. Warto jest przeznaczyć folder w komputerze na zbieranie wszystkich wprawiających Cię w osłupienie zdjęć dekoracji sal, kościołów, bukietów, kompozycji- spotykając się z florystką/dekoratorem/kwiaciarnią będzie Ci łatwiej przedstawić swoje oczekiwania, dzięki czemu projekt profesjonalisty będzie dokładniejszy a Ty unikniesz rozczarowań.

Wybierając osobę, która podejmie się tworzenia kompozycji kwiatowych, dekoracji sali, kościoła czy samochodu, warto zwrócić uwagę na fakt, czy osoba ta posiada referencje innych Par Młodych, czy może pochwalić się wieloma realizacjami, czy posiada portfolio ze swoimi projektami. Ważna jest również proponowana cena- tutaj radzę określić budżet, w jakim chcesz się zamknąć i przekazać tę informację dekoratorom prosząc o wycenę oferty.

Przed ostatecznym wyborem zapytaj, który styl jest im najbliższy, w jakich dekoracjach czują się najlepiej, co zawiera proponowana przez nich cena i do kiedy/w jakiej wysokości powinno się wpłacić zaliczkę/zadatek. Mogę również poradzić, by dopytać o to ile osób będzie pracowało nad naszym bukietem/dekoracją – musisz mieć pewność, że wszystko będzie gotowe na czas a kwiaty będą świeże i piękne.

Z wyborem florysty nie czekaj na ostatnią chwilę- profesjonaliści mają zajęte terminy na ok.10 m-cy przed dniem realizacji. Pamiętaj, że szczegóły zwykle ustala się na ok. miesiąc przed weselem- możesz zatem modyfikować swoje decyzje i marzenia – profesjonalista rozumie i lubi wyzwania! Sama przyjemność…

Leave a Reply

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: