W plener!

    Większość par, marzy o przyjęciu weselnym i zaślubinach zorganizowanych w plenerze. Najczęściej rezygnujemy z realizacji tego marzenia w związku z wysokimi kosztami, obawą o nieodpowiednią pogodę, czy brak zgody urzędnika. Jednak na wszystko jest rada!

         plenerow

   Jeśli Wasz budżet jest ograniczony, możecie pomyśleć o przyjęciu plenerowym w gronie najbliższych – wystarczy łąka, las, czy ogród! Możliwości dekoracji takich miejsc jest nieskończenie wiele, dzięki czemu klimat tego dnia będzie niezapomniany. A pogoda? Możemy zabezpieczyć się przed deszczem ogromnym namiotem – wiele firm, które zajmują się organizacją imprez oferuje możliwość wypożyczenia zarówno namiotów weselnych, jak i krzeseł, stołów, itp.

                           garden gardeni

    Ważne jest, by przy organizacji wesela w plenerze zadbać o sprawny, sprawdzony niejednokrotnie catering – nie proponuję korzystania z usług firm, z którymi wcześniej – my lub ktoś z naszych znajomych – nie współpracowaliśmy. Jeśli przyjęcie organizujemy w przydomowym ogrodzie, zawsze możemy poprosić zaufane osoby o pomoc w przygotowaniu i obsłudze naszej uroczystości – zaoszczędzimy w ten sposób wydatki związane z korzystaniem z usług profesjonalistów.

plener 1

      Aranżując dekoracje plenerowe, pamiętajmy o użyciu światełek, latarenek, dużej ilości świec, kącików z kompozycjami kwiatowymi oraz wszelkich zwisających elementach dekoracyjnych  – dzięki temu panował będzie klimat romantyczny, wyjątkowy, wskazujący na wyjątkowość chwili.

dekoracje pleneru

plenerowo2

 

deko plen

 

Jedna myśl na temat “W plener!

Dodaj własny

  1. Zapiera dech w piersi. Cóż, nie dla mnie, ale może dla moich córek, z myślą o ich zaślubinach. Byłam dwa razy mężatką i wesel nie miałam. pewnie one też nie gwarantują trwałości, ale miło mieć wspomnienia z uroczego wesela a nie kiczowatego.

Leave a Reply

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: