Trendy weselne 2018

Rok 2018 nie przyniósł nam mocnych zawirowań w trendach weselnych – również w tym roku postawimy na wesele pełne romantyzmu, magii i tajemniczości, przepełnione wszystkimi odcieniami zieleni, barwami pudrowymi i ….ultrafioletem, który został okrzyknięty najpiękniejszym kolorem tego sezonu!

włosy

Romantyzm dominuje zarówno w dekoracjach, sukniach ślubnych, jak i upięciach włosów. Luźno wplecione we włosy kwiaty, zwiewne lekkie suknie, podwieszane dekoracje z traw i kwiatów, ciepłe światło latarenek, świec i lamp, będą tworzyły niezapomniany klimat wesel w 2018 roku.

podwieszane lampki

    Paleta barw

Dla osób, które dosyć mają naturalnego romantyzmu, zieleni i podwieszanych kompozycji, poza modnymi od kilku sezonów odcieniami pudrowego różu, czy brzoskwini, w tym roku zachwycamy się także ultrakolorami – z ogromną przewagą ultrafioletu. Stawiamy na jednokolorowe, zdecydowane, nasycone wiązanki ślubne i kompozycje kwiatowe.

ultrafiolet

   Upominki dla gości weselnych.

Rok 2018 w trendach weselnych, przepełnia zarówno romantyzm, jak i oryginalność bez miejsca na tandetę. Zastanawiając się nad upominkami dla gości, pamiętajmy, by były praktyczne i pozwoliły zachować w pamięci gości przyjemne chwile związane z naszym weselem. Możemy więc zakupić małe sukulenty, które ustawione na stołach będą ładnym elementem dekoracji oraz posłużą za podstawę do winietek, czy życzeń. Oryginalnym pomysłem będzie też buteleczka aromatyzowanej oliwy z oliwek.

winietkipodziękowania dla gosci

Jedna myśl na temat “Trendy weselne 2018

Dodaj własny

Leave a Reply

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: